o. Rafał Bulowski SJ
Ekipa Północna

Dotychczasową formację zakonną odbywałem w Gdyni, Krakowie, Warszawie oraz Rzymie. Ostatnie dwa lata pracowałem jako misjonarz w Azji Centralnej (Kirgistan). W zakonie posługiwałem m.in. Romom, migrantom i uchodźcom. Byłem animatorem wielu projektów akademickich, społecznych i socjalnych. Mam przyjemność być współzałożycielem Jezuickiego Centrum Społecznego "W Akcji". Od czasu do czasu prowadzę rekolekcje ignacjańskie, interesuję się też duchowością wschodniego chrześcijaństwa.

Jestem absolwentem politologii, filozofii i teologii. Aktualnie pracuję nad doktoratem z zakresu chrześcijańskiej antropologii. Moją pasją jest żeglarstwo.