o. Michał Kłosiński SJ
Ekipa Północna

Urodzony w 1980 r. w Nowym Mieście nad Pilicą, wychowany w malowniczej wiosce o wdzięcznej nazwie Roszkowa Wola, miejscu narodzin bł. Franciszki Siedliskiej, założycielki sióstr Nazaretanek. Od piątego roku życia związany z Łodzią. W wieku 22 lat zafascynował się modlitwą i ciszą, jakiej doświadczył podczas I Tygodnia rekolekcji ignacjańskich, które prowadził jezuita, o. Józef Kozłowski. Po studiach matematycznych na Uniwersytecie Łódzkim i rocznej pracy jako programista, wstąpił w wieku 26 lat do Towarzystwa Jezusowego. W zakonie odbył kolejno nowicjat w Gdyni, filozofię w Krakowie, praktykę duszpasterską w Szkole Kontaktu z Bogiem oraz Zespole Szkół Jezuitów w Gdyni, teologię w Warszawie oraz studia z zakresu kierownictwa duchowego w Chicago. Przez sześć kolejnych lat był duszpasterzem akademickim "Studni" w Toruniu. W 2023 r. rozpoczął Trzecią Probację w Jastrzębiej Górze, po której trafił do Warszawy Falenicy, gdzie przejął obowiązki duszpasterza powołań i  odpowiedzialność za Szkołę Kontaktu z Bogiem w Prowincji Wielkopolsko-Mazowieckiej Towarzystwa Jezusowego. Interesuje się duchowością, technologiami teleinformatycznymi, szeroko pojętym zdrowym stylem życia, uprawia nordic walking oraz lubi jeździć na rowerze, zwłaszcza ze współbraćmi podczas wakacyjnych rajdów przez Polskę.