zapisz się teraz

Prowadzący

Szkołę Kontaktu z Bogiem tworzą dwa zespoły. Zobacz jezuitów, którzy wchodzą w ich skład i przeczytaj coś więcej na temat każdego z nich.

o. Michał Masłowski SJ
Ekipa Północna

Urodziłem się w Jarocinie w 1976 roku, jednak prawie całe moje życie przed wstąpieniem spędziłem w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie ukończyłem szkołę podstawową i średnią. Następnie studiowałem językoznawstwo w Poznaniu. Po studiach przez rok wyjechałem do Hiszpanii, gdzie miałem okazję spotkać i poznać jezuitów. Wróciłem do kraju z pragnieniem wstąpienia do zakonu. Był to rok 2001.

Przeszedłem w miarę normalną drogę formacji: nowicjat w Gdyni, filozofia w Krakowie, praca w duszpasterstwie młodzieży SKB, następnie teologia - podstawowy kurs w Warszawie i drugi cykl w Londynie. Pierwszym moim zaangażowaniem po święceniach był nowicjat w Gdyni, później duszpasterstwo akademickie KUL w Lublinie. W 2018 r. odbyłem Trzecią Probację w Salamance, a po niej zostałem skierowany do pracy w Falenicy, gdzie jestem przełożonym wspólnoty i powołaniowcem. Moją codzienność staram się przeżywać w obecności Boga, który jest miłością. Interesuje mnie duchowość prosta i skuteczna, która przekłada się na życie i z nim współgra. Poza tym w wolnej chwili lubię popływać lub poczytać dobrą książkę.© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe