zapisz się teraz

Prowadzący

Szkołę Kontaktu z Bogiem tworzą dwa zespoły. Zobacz jezuitów, którzy wchodzą w ich skład i przeczytaj coś więcej na temat każdego z nich.

Krzysztof Dzieńkowski SJ
Ekipa Północna

  Urodziłem się w 1988 r. Pochodzę z małej wioski (Unieck) na północ od Warszawy. Jestem absolwentem Mechatroniki i Inżynierii Biomedycznej na PW po których w 2015 r. wstąpiłem do Towarzystwa Jezusowego. W zakonie mam doświadczenie dwóch lat nowicjatu i trzech lat filozofii. Początek mojej bardziej świadomej drogi w Kościele wytyczała warszawska wspólnota odnowy "Kontakt" w DA DĄB prowadzonym przez jezuitów. Później przyszedł czas na duchowość ignacjańską i rekolekcje w ciszy. Na filozofii miałem szansę poznać bliżej duchowość Taize o rysie bardziej kontemplacyjnym, w prostocie i doświadczeniu piękna. Wtedy też temat ekumenizmu stał się dla mnie praktyką, nie teorią.

Bardzo lubię przyrodę, spacery, góry, lasy, morze. Dużo nauczyłem się o duchowości i drodze kontemplacji właśnie od Boga, który daje mi się poznać poprzez naturę. Fascynują mnie relacje międzyludzkie, to jak tworzy się zaufanie, spotkanie, jak zawiązuje się wspólnota.© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe