zapisz się teraz

Prowadzący

Szkołę Kontaktu z Bogiem tworzą dwa zespoły. Zobacz jezuitów, którzy wchodzą w ich skład i przeczytaj coś więcej na temat każdego z nich.

Ivan Marinković SJ
Ekipa Południowa

Urodziłem się w 1996 roku w miejscowości Županja w Chorwacji. Tam skończyłem szkołę podstawową i średnią. Kiedy skończyłem 18 lat i skończyłem maturę, wstąpiłem do nowicjatu Towarzystwa Jezusowego w Splicie (Chorwacja). Po dwóch latach nowicjatu, ukończyłem 3 lata filozofii i nauk religijnych na Uniwersytecie Jezuitów (Fakultet filozofije i religijskih znanosti - FFRZ) w Zagrzebiu. Po studiach rozpocząłem magisterkę w Krakowie jako współpracownik powołaniowy i współpracownik w tej szkole kontaktu z Bogiem.

Ukończyłem szkołę elektrotechniczną i zdobyłem ten tytuł. Ale przez całe życie zajmuję się IT i web designem. Jestem webmasterem w chorwackiej prowincji Towarzystwa Jezusowego i utrzymuję nasz główny serwer i oficjalne e-maile, a także kilka stron internetowych. Piszę też swojego bloga na Deonie w języku polskim. Polecam! :)

Kocham duchowość Ignacego i dzięki niej wstąpiłem do Towarzystwa Jezusowego. Obecnie nadal uczę się polskiego, ale opanowuję go bardzo szybko. Kocham swoje życie w Polsce i spędzę tu łącznie co najmniej 5 lat. Na razie dwa lata w Krakowie, a potem trzy lata teologii w Warszawie. Z Bogiem :)© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe