zapisz się teraz

Prowadzący

Szkołę Kontaktu z Bogiem tworzą dwa zespoły. Zobacz jezuitów, którzy wchodzą w ich skład i przeczytaj coś więcej na temat każdego z nich.

Bartek Brzóska SJ
Ekipa Południowa

Urodziłem się w 1995 r. w Czeskim Cieszynie na Zaolziu. Tam ukończyłem  szkołę podstawową i liceum dla polonii. Po maturze przez rok studiowałem fizjoterapię w Krakowie i to wtedy odkryłem powołanie do zakonu jezuitów. Moją główną inspiracją była postać św. Franciszka Ksawerego oraz bardzo głębokie doświadczenie obecności Boga na modlitwie.

Do zakonu wstąpiłem w 2015 roku. Moja formacja jest jak na razie bardzo dynamiczna, ponieważ cały czas zmieniam miejsca formacji. Zacząłem nowicjat w Starej wsi na Podkarpaciu, ale doszło do połączenia nowicjatów i na drugi rok przeniesiono nas do Gdyni. Później trzy lata studiowałem filozofię w Krakowie. Po filozofii ze względu na Covid-19 nie mogłem polecieć za granicę, więc pierwszy rok praktyki duszpasterskiej odbyłem w szkole i przedszkolu w Mysłowicach. Zaś w tym roku, także ze względu na pandemię, przeniosłem się z powrotem do Krakowa, gdzie dołączyłem do ekipy powołaniowej i SKB.

Jestem osobą pozytywnie nastawioną na życie, bardzo lubię gdy dużo się dzieje. Kocham sport, muzykę i przyrodę, w wolnych chwilach oglądam filmy, no i bardzo lubię być jezuitą.© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe