zapisz się teraz

Prowadzący

Szkołę Kontaktu z Bogiem tworzą dwa zespoły. Zobacz jezuitów, którzy wchodzą w ich skład i przeczytaj coś więcej na temat każdego z nich.

Michał Maciejny SJ
Ekipa Północna

Urodziłem się w 1994 roku w niewielkiej, ale większości osób znanej miejscowości uzdrowiskowej – Kudowie Zdroju. Dzieciństwo dzieliłem tak naprawdę na trzy głównie bloki – treningi wrotkarstwa szybkiego (speed skating), fotografię oraz grę na gitarze. Miałem wrażenie, że zabiera mi to 110% mojego czasu. Do dziś te filary są obecne w moim życiu, ale nie mogą już aż tak dominować.

Świadome życie wiary miało swój początek w gimnazjum, gdy zacząłem uczestniczyć w charyzmatycznych mszach z modlitwą o uzdrowienie. Odkryłem tam, że Msza Święta to nie jest tylko smęcenie na kazaniu i fałszowanie za organami. To był dla mnie początek uświadamiania sobie, czym jest prawdziwa wiara. Zacząłem grać na gitarze w zespole ewangelizacyjnym „Droga do Boga” działającym przy wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym. W ten sposób wkrótce poznałem zespół Mocni w Duchu, a później dzięki nim – duchowość Ignacjańską.

Odkrywając swoją drogę, rozeznałem, że chcę wstąpić do Towarzystwa Jezusowego. W 2013 roku zostałem przyjęty do zakonu i od tego czasu wiele się w moim życiu wydarzyło i przemieniło, ale niezmiennie chcę służyć Chrystusowi tym, co mam, w każdy czas.

Obecnie pracuję z ekipą Szkoły Kontaktu z Bogiem i to moje zajęcie na pełen etat, ale w wolnym czasie działam też z Pogłębiarką – mobilną wspólnotą oraz prowadzę własny kanał na YouTube - Brat Michał.© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe