zapisz się teraz

Prowadzący

Szkołę Kontaktu z Bogiem tworzą dwa zespoły. Zobacz jezuitów, którzy wchodzą w ich skład i przeczytaj coś więcej na temat każdego z nich.

Andrzej Błędziński SJ
Ekipa Północna

Od pięciu lat jestem jezuitą, co oznacza, że próbuję kochać Boga ze wszystkich sił i żyć duchowością ignacjańską. Mam prawie 30 lat, ale nie mam kryzysu trzydziestolatka.

Pochodzę z miasta znanego z mafijnych kontaktów i wysokiej korupcji (afera starachowicka I i afera starachowicka II). Niektórzy, miasto STARachowice kojarzą z produkcji samochodów ciężarowych STAR ( w tym momencie pozdrawiam wszystkich sympatyków czucia luzu w kierownicy i smaru na rękach).  

Przed wstąpieniem spędziłem najlepsze osiem lat swojego życia na pięcioletnich studiach na AWF we Wrocławiu. Koniec końców wcisnęli mi tytuł magistra fizjoterapii.

Po wstąpieniu do zakonu i odbyciu przymusowych dwuletnich robót w kamieniołomie własnego charakteru wysłali mnie do Krakowa. Przez trzy lata studiowałem filozofię, udzielając odpowiedzi na pytania, których nikt już sobie nie zadaje. Muszę dodać, że jestem gorącym przeciwnikiem przedstawiania relikwii filozoficznych i filozofii nienaukowych. Na studiach przez dwa lata byłem koordynatorem rozważań w projekcie Modlitwa w drodze, i dobrze mi było w tej działce...     

Z zamiłowania jestem pasjonatem duchowości ignacjańskiej, psychologii i filozofii epistemologiczno-pragmatycznej, a po godzinach lubię spędzać czas przy programach adobe, trenować ju-jitsu oraz oglądać koreańską ligę w LOLa.  

Poza tym lubię się udzielać w różnych wolontariatach. A tu znajduje się link do mojego profilu społecznościowego - Facebook© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe