zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

2° ekipa Południowa: 26-31.12.2017 - Gliwice , Dom Rekolekcyjny; ul. Kopernika 63a

Dojazd: 

Dojazd: PKP lub PKS do Gliwic. Dalej komunikacją miejską lub ok. 3 km na piechotę (+/- 35 min). [MAPKA] Natomiast transportem miejskim trzeba się kierować w kierunku Łabędy Huta i wysiąść na os. Kopernika. Odpowiedni autobus można znaleźć na http://gop.jakdojade.pl/ Numery autobusów w tę stronę jadących to na przykład 32 lub 710. Dalej aleją ojca Witoszka w stronę kościoła Matki Bożej Kochawińskiej, aż do CKID Theotokos.

Ważne godziny: Rekolekcje rozpoczniemy pierwszego dnia zakwaterowaniem od godz. 16:30. Następny punkt to kolacja o godz. 18.00. Proszę bądź na miejscu w miarę możliwości punktualnie, aby spokojnie rozpocząć ten czas. Przewidywany czas zakończenia rekolekcji w ostatnim dniu to godz. 11:00.

Koszt rekolekcji: 240 zł (Napisz do nas, jeśli potrzebujesz dofinansowania.)

Dane

Pytania

Tak Nie
Zabezpieczenie antySPAM. Proszę podać wynik 6 plus 2 =Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe