zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

1° ekipa Południowa: 28.01.2020-01.02.2020 - KARCZÓWKA - KIELCE, pl. Karczówka Klasztor 1, 25-755 KIELCE

Dojazd:  Do Karczówki znajdującej się w Rezerwacie Przyrody w Kielcach (woj. Świętokrzyskie) można dojechać autobusem i pociągiem. Karczówka jest miejscem gdzie znajduje się Klasztor Księży Pallotynów.

Z dworca Autobusowego i dworca PKP można dojechać autobusem miejskim linii nr 13 z przystanku - Żelazna PKP (znajduje się ok 100 m od dworca) lub z przystanku linii nr 110 i 111 przystanek - Ołowiana (ok 540 m z dworca).
Należy wysiąść na przystanku - Jagiellońska/Karczówkowska. Z przystanku trzeba iść ul. Karczówkowską ok 600 m pod górkę w stronę Rezerwatu Przyrody do Klasztoru. Na piechotę z Dworca Autobusowego jest ok 30 minut na piechotę do Karczówki.

[Mapka]

Ważne godziny: Rozpoczynamy zakwaterowaniem w dzień przyjazdu od 16:30. O godz. 18:00 jest kolacja; o 19:30 jest Eucharystia. Kończymy obiadem o 12.00 w dzień wyjazdu.

Koszt rekolekcji: 320 zł (istnieje możliwość dofinansowania).

 

Rekolekcje prowadzą oo. jezuici z ekipy południowej- [email protected]  

Dane

Pytania

Tak Nie
Zabezpieczenie antySPAM. Proszę podać wynik 9 plus 5 =

Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe