zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

1° ekipa Południowa: 16-20.09.2019 - Ciężkowice, Rekolekcyjna 13

Dojazd: PKP lub PKS z Krakowa, Tarnowa lub Gorlic. Od stacji PKP należy iść w lewo, wzdłuż drogi, w kierunku mostu na rzece Białej. Za mostem skręcić w lewo, w ul. 3 maja. Dochodzimy do Rynku z Ratuszem. Od tego momentu droga pokrywa się z tą od przystanku PKS. Od Rynku ul. Tysiąclecia (koło księgarni) prowadzi do Domu Rekolekcyjnego (ok. 1 km). Należy skręcić w prawo przed kapliczką w ul. Rekolekcyjna, przy której jest cel naszej podróży (ok. 100 m).

MAPKA

Ważne godziny: Rekolekcje rozpoczniemy pierwszego dnia kolacją o godz. 18.00. Zakwaterowanie rozpoczynamy od 16:30. Rekolekcje zakończymy ostatniego dnia obiadem około godz. 12:30.

Koszt rekolekcji: 220 zł (Napisz do nas, jeśli potrzebujesz dofinansowania.)

 

Rekolekcje prowadzi ekipa południowa - [email protected] 

Dane

Pytania

Tak Nie
Zabezpieczenie antySPAM. Proszę podać wynik 7 plus 1 =

Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe