zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

2° ekipa Południowa: 05-10.08.2019 - Gliwice, Centrum Kształcenia i Dialogu Theotokos, ul. Kopernika 63a

Dojazd: PKP lub PKS do Gliwic. Dalej komunikacją miejską lub ok. 3 km na piechotę (+/- 35 min). [MAPKA] 

Natomiast transportem miejskim trzeba się kierować w kierunku Łabędy Huta i wysiąść na os. Kopernika. Odpowiedni autobus można znaleźć na http://gop.jakdojade.pl/ Numery autobusów w tę stronę jadących to na przykład 32 lub 710. Dalej aleją ojca Witoszka w stronę kościoła Matki Bożej Kochawińskiej, aż do CKID Theotokos.

Ważne godziny: Rekolekcje rozpoczniemy pierwszego dnia zakwaterowaniem od godz. 16:30. Następny punkt to kolacja o godz. 18.00. Proszę bądź na miejscu w miarę możliwości punktualnie, aby spokojnie rozpocząć ten czas. Rekolekcje kończą się w ostatnim dniu obiadem o godz. 12:00.

Koszt rekolekcji: 280 zł (napisz do nas, jeśli potrzebujesz dofinansowania).

Dane

Pytania

Tak Nie
Zabezpieczenie antySPAM. Proszę podać wynik 6 plus 5 =

Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe