1° ekipa Północna: 19-23.08.2019 - Suraż, Suraż, k. Białegostoku

Dojazd: http://odnowa.bialystok.pl/dom-rekolekcyjny/jak-dojechac-do-suraza/

Ważne godziny: Rozpoczynamy zakwaterowaniem w godzinach 16.00 - 17.30, a kończymy obiadem o 12.30 w dzień wyjazdu.

Koszt rekolekcji to 250 zł

Rekolekcje w milczeniu nie są dla nas formą zarobku, dlatego płacisz tyle ile możesz.

Jeśli możesz pokryć całą kwotę będziemy wdzięczni! Jeśli nie stać Cię - nie może to być przeszkodą w udziale w rekolekcjach - zapłacisz tyle ile możesz!
Jeśli chcesz zapłacić więcej będziemy bardzo wdzięczni i w całości wykorzystamy te pieniądze na pokrycie kosztów osób, które nie są w stanie pokryć całych kosztów.

Rekolekcje prowadzi ekipa północna
tel.: 505 895 361 ; [email protected]