zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

1° ekipa Południowa: 22-26.06.2020 - Czechowice - Dziedzice, oo. Jezuici, Dom Rekolekcyjny św. Józefa, ul. Andrzeja Boboli 1

Dojazd: Wyszedłszy z pociągu przy wyjściu z dworca należy skręcić w prawo i iść (ul. Kolejową) równolegle do torów, aż dojdzie się, po ok. 900 m, do skrzyżowania w lewo zaczynającego ulicę Sobieskiego, którą się idzie aż do kościoła. Dom rekolekcyjny znajduje się za kościołem. Jeżeli przyjechało się PKS-em, należy dojść do dworca PKP ?  czyli naprzeciw i dalej jak podano wyżej.

 

MAPKA

 

Ważne godziny: Rekolekcje rozpoczniemy pierwszego dnia kolacją o godz. 18.00, o 19:30 mamy Eucharystię, o 20:30 rozpoczynamy milczenie!

Zakwaterowanie rozpoczynamy od 16:30. Rekolekcje zakończymy ostatniego dnia obiadem około godz. 13.00.

 

Koszt rekolekcji: 250 zł (Napisz do nas, jeśli potrzebujesz dofinansowania.)

 

Rekolekcje prowadzi ekipa południowa - [email protected]  

Dane

Pytania

Tak Nie
Zabezpieczenie antySPAM. Proszę podać wynik 4 plus 2 =

Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe