zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

2° ekipa Południowa: 16-21.02.2020 - Krynica Zdrój, ul. Świdzińskiego 37;33-380 Krynica-Zdrój

Dojazd: Do Krynicy Zdrój (woj. Małopolskie) można dojechać pociągiem lub autobusem PKS. Dom ,,Leśna Polana” http://www.lesna-polana.eu/ mieści się ok. 15 min. przystanku autobusowego. W przypadku dojazdu autobusem należy wysiąść na przystanku gdy kierowca będzie przejeżdżał koło Kościoła Wniebowzięcia NMP. Dobrym punktem orientacyjnym w drodze do celu jest również Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy - Rehabilitacyjny. Generalnie idziemy pod górę w kierunku północnym.

MAPKA

Ważne godziny: Rozpoczynamy zakwaterowaniem w dzień przyjazdu od 16:30. O godz. 18:00 jest kolacja; o 19:30 jest Eucharystia. Kończymy obiadem o 12.00 w dzień wyjazdu.

Koszt rekolekcji: 300 zł (istnieje możliwość dofinansowania).

 

Rekolekcje prowadzi ekipa południowa - [email protected]  

Dane

Pytania

Tak Nie
Zabezpieczenie antySPAM. Proszę podać wynik 3 plus 2 =

Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe