zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

1° ekipa Południowa: 07-11.02.2022 - Bolesławiec, ul. Zgorzelecka 27

Dojazd: Do Bolesławca (woj. Dolnośląskie) można dojechać pociągiem lub autobusem PKS. Dom Sióstr mieści się przy głównej ulicy wylotowej na Zgorzelec. Idąc od Dworca PKP najlepiej kierować się w prawo, (ok. 15 min.) wzdłuż torów ulicami: Chrobrego, Tamka, Bohaterów Getta, Wesołą i na dużym skrzyżowaniu ze światłami na ulice Zgorzelecką (kierunek na Zgorzelec), gdzie znajduje się Dom Zakonny Sióstr Adoratorek. Obok tego skrzyżowania jest również dworzec PKS. Pomocny może też okazać się fakt, że Dom Sióstr znajduje się naprzeciwko supermarketu Carrefour.

Ważne godziny: Rozpoczynamy zakwaterowaniem w dzień przyjazdu od 16:30. O godz. 18:00 jest kolacja; o 19:30 jest Eucharystia. Kończymy obiadem o 12.15 w dzień wyjazdu.

Koszt rekolekcji to 280 zł 

Jeśli możesz pokryć całą kwotę będziemy wdzięczni! Jeśli nie stać Cię - nie może to być przeszkodą w udziale w rekolekcjach - zapłacisz tyle ile możesz!
Jeśli chcesz zapłacić więcej będziemy bardzo wdzięczni i w całości wykorzystamy te pieniądze na pokrycie kosztów osób, które nie są w stanie pokryć całych kosztów.

Rekolekcje prowadzi ekipa południowa
tel.: 573 261 443 ; [email protected]

Dane

Pytania

Tak Nie
Zabezpieczenie antySPAM. Proszę podać wynik 10 plus 5 =

Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe