1° ekipa Południowa: 27-31.12.2018 - Gliwice, Centrum Kształcenia i Dialogu Theotokos, ul. Kopernika 63a

Dojazd: PKP lub PKS do Gliwic. Dalej komunikacją miejską lub ok. 3 km na piechotę (+/- 35 min). [MAPKA] Natomiast transportem miejskim trzeba się kierować w kierunku Łabędy Huta i wysiąść na os. Kopernika. Odpowiedni autobus można znaleźć na http://gop.jakdojade.pl/ Numery autobusów w tę stronę jadących to na przykład 32 lub 710. Dalej aleją ojca Witoszka w stronę kościoła Matki Bożej Kochawińskiej, aż do CKID Theotokos.

Ważne godziny: Rekolekcje rozpoczniemy pierwszego dnia zakwaterowaniem od godz. 16:30. Następny punkt to kolacja o godz. 18.00. Proszę bądź na miejscu w miarę możliwości punktualnie, aby spokojnie rozpocząć ten czas. Przewidywany czas zakończenia rekolekcji w ostatnim dniu to godz. 11:00.

Koszt rekolekcji: 200 zł (napisz do nas, jeśli potrzebujesz dofinansowania).