zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

1° ekipa Południowa: 07-11.02.2018 - Zawichost, ul. 11 Listopada 5

Dojazd: Ośrodek położony jest w bezpośredniej bliskości kościoła św. Jana Chrzciciela i klasztoru Sióstr św. Jadwigi Królowej. (woj. Świętokrzyskie) Wjazd bezpośrednio od trasy 777 w bramę na podwórze ośrodka i klasztoru. Dla osób przyjeżdżających z przesiadką w Sandomierzu podajemy [link] do strony przewoźnika jeżdżącego przez Zawichost (relacja Sandomierz-Annopol przez Zawichost). Prosimy o wcześniejsze sprawdzenie telefoniczne u przewoźnika godzin odjazdów z Sandomierza.

[MAPKA]

Ważne godziny: Rozpoczynamy zakwaterowaniem w dzień przyjazdu od 16:30. Następnie o 18:00 jest kolacja; o 19:30 Eucharystia. Kończymy obiadem ok. 12.15 w dzień wyjazdu.

Koszt rekolekcji: 200 zł (istnieje możliwość dofinansowania).

Dane

Pytania

Tak Nie
Zabezpieczenie antySPAM. Proszę podać wynik 2 plus 8 =Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe